Šiemet Zaraso sala lankytojus pasitinka su nauja infrastruktūra, kuri įrengta pradinėje salos dalyje, dėl to keisis automobilių parkavimo tvarka MJR festivalyje. Tradicinės parkuotės vietos nelikus, daugelio festivalio lankytojų prašysime savo bolidus statyti už salos ribų. MJR organizatorių rūpesčiu Zarasų mieste bus įrengta saugoma, nemokama automobilių aikštelė kitoje ežero pusėje, nutolusi nuo salos 1,5 km.  Važiuokite Šiaulių ir Šaltupės gatvėmis, tuomet sukite Vencavų kryptimi. Aikštelės adresas Šaltupės g. 62A, koordinatės: 55.743542, 26.227000. Kelionėje taip pat padės nuorodos.
Pastatę automobilį aikštelėje galėsite pasinaudoti nemokamu vandens transportu, kuris sutrumpins kelią iki festivalio vartų.

Prieš vykdami į aikštelę, galite išsikrauti daiktus ir bendrakeleivius prie festivalio vartų, o automobilį nuvairuoti tiesiai iki pat nemokamos aikštelės. Vairuotojus atgal iki salos nuplukdys plaustas. Stovėjimo aikštelė bus prižiūrima nuo penktadienio (08.28) 10.00 val. iki festivalio pabaigos.

PARKUOTĖ SALOJE:

Galimybė parkuoti pačioje saloje bus, tačiau brangi ir labai ribota. Vieta, kur dar galima statyti automobilius yra pravažiavus per visą salą, kitame jos gale (prie Ramučių kempingo).  Tačiau mes tikrai nenorėtume Juodaragio erdvės ir salos gamtos užgožti nuolatiniu autotransporto srautu, - manome, kad MJR lankytojams tai labai suprantama.

Atvykusieji iki penktadienio (rugpjūčio 28 d.) 16.00 val. turės galimybę parkuotis saloje už 15 eur kainą. Vėliau įvažiavimas bus apribotas ir koordinuojamas vietoje pagal situaciją. Tos pačios salygos galioja ir atvykusiems su kemperiais.

Galimybę įvažiuoti į salą visą laiką turės atvykusieji su Šeimos bilietu ir ikimokyklinio amžiaus vaikais - jiems įvažiavimas kainuos 5 eurus.
Motociklų parkavimas - 5 EUR.

Iš salos pastatyti automobiliai galės išvykti tik paskutinę renginio dieną, sekmadienį.

 


Suprantame, kad toks įvažiavimo mokestis yra nemažas, tačiau juo nesiekiama pasipinigauti, - mokestis taikomas kaip paveikiausia priemonė suvaldyti mašinų gausą. Surinktos lėšos bus skirtos nemokamos stovėjimo aikštelės įrengimui ir priežiūrai.

Taip pat primename, kad Zarasus pasiekti galima ne tik automobiliu, bet ir autobusais, traukiniu, dviračiais ir kitais būdais - MJR svetainėje galite rasti tvarkaraščius.

Tikimės parkavimo sąlygos nesukels didelių nepatogumų. Abipusis geranoriškumas visuomet laimi. O tas kilometras iki aikštelės... juk visai nedaug. Iki pasimatymo Zarasuose, GERO KELIO!

 

MJR XVIII Bičiuliai