Bilietai

Bilietus į festivalį Mėnuo Juodaragis XVIII galite įsigyti visoms 3 dienoms arba vienai atskirai. Trijų dienų bilietus galite įsigyti prieš festivalį ir festivalio metu, vienos dienos – tik atvykus, festivalio vietoje. Išankstinius bilietus galite įsigyti krautuvėlėje „Ragainė“, naudodamiesi festivalio e-bilietų sistema, taip pat bendrovės „Tiketa“ kasose bei internetiniame puslapyje.

Bilietų skaičius neribotas. Tačiau patariame jais pasirūpinti iš anksto.
Atidus šio skyriaus perskaitymas atsakys į visus Jūsų klausimus.

 

1. Suaugusiojo bilietas – 33 EUR
Tai bilietas, skirtas suaugusiam žmogui, galiosiantis visas tris festivalio dienas ir suteiksiantis galimybę patekti į visus festivalio renginius.
Bilietas renginio vietoje kainuos 39 EUR.

2. Šeimos bilietas – 62 EUR
Tai šeimoms – dviems tėvams ir jų vaikams iki 12 m. (imtinai), skirtas bilietas.
MJR Šeimos bilietas neapima kitų galimų šeimos ryšių ar pavidalų, taip pat nepretenduoja į šeimos sąvokos apibrėžimą. Jis skirtas mažosioms atžaloms ir jų tėvams būti kartu.
Bilietas renginio vietoje kainuos 73 EUR.

3. Vienos dienos bilietas
Vienos dienos bilietą galėsite įsigyti prie festivalio vartų.

Kainos:
Pirma diena (08.28) – 16 EUR, privaloma palikti užstatą..
Antra diena (08.29+30) – 29 EUR.
Trečia diena (08.30) – 8 EUR.

 

Bilietų taisyklės išsamiai >>

 

 

 

MJR BILIETŲ SISTEMA
TIKETA
RAGAINĖ
ZARASŲ TIC

 

 

 

- MJR Apyrankės nuolaida -
Bilietas skirtas ištikimiems gentainiams, nešiojantiems MJR apyrankes nuo praėjusių festivalių. Nuolaida galioja su bet kurių metų MJR festivalio apyranke (ji turi būti nenuimta nuo riešo). Ant bilieto daroma speciali žymė. Taip žymėtą bilietą festivalyje pateikęs asmuo privalo būti su MJR apyranke. Kitu atveju prie festivalio vartų bilieto turėtojas turės sumokėti priemoką, prilyginančią sumą pilnai bilieto kainai. Bilietus su apyrankės nuolaida galima įsigyti iki 2015 m. birželio 1 d. krautuvėlėje „Ragainė“.

- Dviračių žygio dalyviams -
Didvyriškai atmynusiems iki Zarasų ir ekologiškomis pajėgomis įveikusiems per 100 km – MJR bilietai perpus pigesni. Pasinaudoti nuolaida gali tik UŽSIREGISTRAVĘ MJR Dviračių žygio dalyviai! Dviratininkai, kurie jau įsigiję išankstinius pilnos kainos MJR bilietus, atmynę prie festivalio vartų atgaus atitinkamą pinigų sumą. Dviračių žygio dalyviai specialius MJR bilietus gali įsigyti ir festivalio vietoje. Daugiau informacijos dviratininkams >>

- Kiti bilietai su nuolaida -
* įsigyjant ir tikrinant būtini galiojantys asmens dokumentai.
Šie bilietai galioja visas 3 renginio dienas, jų kaina nepriklauso nuo asmens buvimo festivalyje laiko.

•  Jaunajai kartai iki 14 m. (imtinai) – įsigyjamas tik prie festivalio vartų, pateikiant amžių rodantį asmens dokumentą. Dėmesio! Jaunuolius iki 14 m. turi lydėti suaugę asmenys. Kaina 10 EUR.
•  Senoliams ir asmenims, turintiems negalią – įsigyjamas tik prie festivalio vartų, pateikiant pesnininko arba neįgaliojo pažymėjimą. Kaina 10 EUR.
•  Zarasų gyventojams – įšankstiniai bilietai, kuriais prekiaujama Zarasų turizmo informacijos centre, pateikiant dokumentą, rodantį gyvenamąją vietą Zarasų mieste ar rajone – pasas su gyvenamosios vietos registracijos įrašu, registracijos, darbuotojo ar mokymo įstaigos pažyma. Kaina 15 EUR.
•  Zarasų moksleiviams – įsigyjamas tik prie festivalio vartų, pateikiant galiojantį mokinio pažymėjimą, išduotą Zarasų rajono mokymo įstaigos einamaisiais metais. Kaina 10 EUR.
•  Vaikams iki 9 m. (imtinai) festivalis yra nemokamas.

MJR XVIII Bičiuliai