Kaip pasiekti festivalį

Vykstant į MJR 2015 vietą, Jums pirmiausia reikia pasiekti Zarasus. Tai miestelis, esantis prie Lietuvos - Latvijos ir Lietuvos - Gudijos sienos: 152 km į Šiaurės Rytus nuo Vilniaus, 183 km nuo Kauno, 28 km nuo Daugpilio ir vos už 3 km nuo Latvijos sienos.
Atvykti galite automobiliu, tarpmiestiniu autobusu, traukiniu (Vilnius-Turmantas), pagal galimybes dviračiu ar kitais Jums tinkamais būdais. SKATINAME PASIRINKTI KUO EKOLOGIŠKESNĮ ATVYKIMO BŪDĄ!

Atvykę į Zarasus, lengvai rasite salą. Iš centrinės miesto aikštės sukite į Šiaulių gatvę ir sekite nuorodas.
Tikimės ši vaizdinga kelionė Jums bus įdomi ir neprailgs!

 

TRAUKINIU

Turite galimybę vykti ekologiškiausia tolimojo transporto priemone – traukiniu iš Vilniaus iki Turmanto (galinė Šiaurės-Rytų gelžkelio stotelė!) Nuo Turmanto iki Zarasų – 16 km. Pagrindinius traukinių reisus Turmante pasitiks specialūs nemokami autobusai, kurie nugabens keleivius iki festivalio salos (grafiką rasite žemiau). Kelią iki Zarasų taip pat  galite įveikti vietos autobusais, atsivežtu dviračiu ar autostopu.

Kelionės traukiniu Vilnius - Turmantas kaina – 5.43 EUR (be nuolaidų).
Pateikiamas 2015 metų traukinių grafikas.

Vilnius - Turmantas

Turmantas - Vilnius

Specialieji autobusai padės pasiekti festivalį iš Turmanto traukinių stoties ir į ją grįžti.

Tvarkaraštis

Penktadienį ir šeštadienį (28-29 dienomis) iš Turmanto traukinių stoties į Zarasų autobusų stotį:
08.00, 10.42, 14.13, 17.34, 19.52.

Sekmadienį  (30 d.) iš Zaraso ežero salos Į Turmanto traukinių stotį:
11.00, 15.00 val. - registracija kelionėms ŽINYČIOJE.

 

 

AUTOBUSU

 

AUTOMOBILIU

• Iš Vilniaus (150 km) galima vykti Molėtų plentu (A14) iki Utenos ir sukti į Zarasus (A6). Beveik tokio paties atstumo, bet vaizdingesnis kelias į Zarasus eina per Švenčionis-Ignaliną-Dūkštą (102).
• Iš Kauno (180 km) varom tiesiu taikymu keliu A6 (E262).
• Iš Panevėžio link Rokiškio keliu 112 ir posūkis nuo Obelių unt 117.
• Nuo Rygos/Šiaurės reiktų braukt iki Daugpilio (E22) ir per sieną – Zarasai nuo Daugpilio yra apie 25 km. Kadangi Daugpilio kelio danga labai prasta, dabar labiau rekomenduojamas kelias per Biržus – keliu (E67) nuo Bauskės, sukti (į Biržus, toliau (123) iki Rokiškio ir (122) pro Obelius iki (117) Zarasų.

Atvykę į Zarasus, važiuokite aplink centrinę Sėlių aikštę ir stebėkite rodykles, kurios rodys sukti į (dešinę) Šiaulių gatvę. Pavažiavus ~200 m. pamatysite posūkį į (kairę) Vilniaus g., vedantį tiesiai prie salos. Kai kuriose Zarasų gatvėse eismas vienpusis, stebėkite ženklus.

Svarbu! – informaciją apie parkavimą rasite čia >>

 


DVIRAČIU

Žinoma, tai tikras iššūkis pasiekti Zarasus dviračiu. Kelionė, priklausomai nuo starto vietos, užima viena arba dvi dienas. Didelių nuotykių mėgėjams, ištvermingiems lietuvaičiams rekomenduojame MJR dviračių žygį Minam Juodaragin 2015 – proga ne tik ekologiškai, savo jėgomis įveikti smagų atstumą, bet ir pakeliui pasigrožėti Lietuvos vietovėmis, kurių ko gero kitaip nepamatytumėt niekada. Tačiau, net jei nesiruošiat minti pedalų kelias paras, DVIRAČIUS ATSIVEŽKITE! (jei tik turite galimybę). Zarasų sala didelė, o apylinkės pilnos įdomybių – du ratai tikrai pravers!

 

MJR XVIII Bičiuliai