KONTAKTAI

MAISTO KIEMAS

PAVALGYTI

„Maisto kieme“ šiemet Jūsų lauks vegetarinė picerija „Casa la familia“ ir nuostabios picos iš Dusetų. Vegetariškais ir veganiškais patiekalais nudžiugins „Vegar cafe“. Mažuosius ir visus smaližius džiugins „Bebro blyninė“ ir „Rolling waffles“. 

Azijos skonių mėgėjai galės išbandyti „WeWillWok“ šedevrus. Grilio mylėtojų lauks „Chill&Grill“ , o pačias skaniausias žuvytes ir bulvytes bei kitus stebuklus ruoš „Trick Truck“ komanda. 

Lietuviškos virtuvės mylėtojų lauks „Alaus namai“, o su picomis ir čili troškiniu bei gera nuotaika pasitiks „Trys staliukai ir telikas“. Kviesime ragauti tradicinio žemaitiško kastinio ir jau tradicija tapusių salos šeimininkės Onutės blynų.

IR ATSIGERTI

Gardžios kavos ir gėrimų rasite pas „Baristokrat“ komandą. Daugiau sužinoti apie lietuvišką midų ir jo paragauti bus galima apsilankius pas „Stakliškių midus“. Dundulio“ alaus meistrai kvies ragauti net du festivalio gėrimus – kadaginį ir beržinį. Svečias iš Latvijos kvies susipažinti su „IndieJanis“ gėrimais. Kaip visuomet „Amatų kieme“ apie senąsias tradicijas pasakos ir saikingai ragauti kvies aludaris Ramūnas Čižas. Saloje yra keli šaltiniai. Geriamas vanduo bus parduodamas Žinyčioje. Festivalio vanduo – „Žalia giria“.

MAISTO KIEMAS
MAISTO KIEMAS