Minam Juodaragin!

MJR dviračių žygis

MJR XXII pagrindinis

2022-ųjų metų Mėnuo Juodaragis vėl kviečia minti dviračiu kartu! Šiemet įveiksime vaizdingą kelią į ąžuolingąją Dūburio ežero salą Zarasų rajone. Tavęs laukia dvi dienos įdomios kelionės, nuostabių vaizdų ir nuotykių! Visiems dviračių žygio dalyviams (tik užsiregistravusiems ir įveikusiems savo ekologiškomis pajėgomis virš 100 km) MJR XIX bilieto kaina mažesnė – 65 Eur.  Bilietus įsigyti reikia iš anksto.

Užsiregistravus ir atmynus prie festivalio vartų bus grąžinta permokėta dalis. Užsiregistruoti privalo VISI, tiek minantys su pagrindine grupe iš Vilniaus, tiek minantys atskirai.

 

REGISTRACIJA:

Registracija vyksta el. paštu mjrdviraciai@gmail.com iki 2022 m. rugpjūčio 23 d. 20 h vakaro.

Siunčiamame laiške nurodyk savo vardą, pavardę ir kontaktinį tel. numerį. Taip pat parašyk, ar minsi nurodytu laiku su grupe, ar prisijungsi kažkurioje kelionės atkarpoje. Visais klausimais dėl Mėnesio Juodaragio dviračių žygio kreipkitės nurodytu el. paštu arba telefonu +370 614 76 282.

 

LAIKAS:

2022 m. rugpjūčio 24-ą dieną 8 val. 30 min. užsiregistravę dviračių žygio dalyviai, važiuojantys su grupe, renkasi prie Karaliaus Mindaugo paminklo Vilniuje (prie Lietuvos Nacionalinio muziejaus). Vyksta registracija. 9 val. 00 min (vietos laiku (UTC+0300) prasideda devynioliktojo Mėnesio Juodaragio dviračių žygis.

 

MARŠRUTAS:

Vilnius – Paberžė – Giedraičiai – Molėtai – Labanoras (nakvynė) – Kaltanėnai – Ignalina – Dūkštas – Salakas – Vencavai – Aviliai II – Dūburio ežero sala (kelionės tikslas ir festivalio vieta).

Festivalio vietą žadame pasiekti rugpjūčio 25 d., ketvirtadienį vakarop.

 

BŪKIME SAUGŪS

Dviratininkai, dalyvaujantys žygyje, privalo pasirūpinti saugumo priemonėmis (šalmais, liemenėmis, žibintais ir atšvaitais) bei tvarkingu inventoriumi.

Dviračių gedimus šalinti pakelėje kartais būna keblu, bet esame sutaisę daug kritusių minančių draugų. Minsiantys į žygį ir norintys skubos tvarka susitvarkyti dviratį gali tai padaryti Vilniuje,

Užupyje, Varpų g. 8A. Remontui registruotis telefonu +370 621 87162 (Romas). 

Minantys su bendra grupe nakvosime Labanoro stovyklavietėje (laužavietė, ežeras), tad visiems reikia pasirūpinti savo guoliu: palapinė/tentas, miegmaišis/kilimėlis, valgymo reikmenys etc.

 

Aptarti organizuojamo dviračių žygio detales, užduoti rūpimus klausimus kartu keliausiantiems ar tiesiog pasidalinti įspūdžiais, prisiminimais ir/ar pastebėjimais kviečiame (https://www.facebook.com/events/3269145173353630)