MJR XXII SPECIALIOS NUOLAIDOS

Specialūs MJR bilietai su nuolaidomis skirti įvairioms amžiaus ir visuomenės grupėms. Šie bilietai galioja visas renginio dienas, jų kaina nepriklauso nuo buvimo festivalyje laiko. Juos įsigyjant ir pateikiant būtini nuolaidas pagrindžiantys ir galiojantys asmens dokumentai. Vaikus ir jaunuolius iki 16 metų (imtinai) renginyje turi lydėti suaugę asmenys.

 • Vaikams iki 9 metų (imtinai) įėjimas į festivalį nemokamas  
 • Jaunimui nuo 10 iki 14 m. (imtinai) – 35,- Eur (tik renginio vietoje)
  Būtinas amžių rodantis asmens dokumentas. 
 • Jaunimui nuo 15 iki 17 m. (imtinai) – 50,- Eur (tik renginio vietoje)
  Būtinas amžių rodantis asmens dokumentas. 
 • Senoliams ir neįgaliesiems35,- Eur (tik renginio vietoje)
  Nuolaida galioja, kuomet įsigyjant bilietą pateikiamas pensininko arba neįgaliojo pažymėjimas.
 • Zarasų rajono gyventojams55,- Eur (išankstiniai bilietai)
  Specialūs bilietai nuolatiniams Zarasų krašto gyventojams (MJR labai myli šį kraštą ir nieko su tuo nepadarysi…). Juos čiabuviams platina Zarasų rajono turizmo informacijos centras (Sėlių a. 22, Zarasai, tel. +370 385 37171, www.visitzarasai.lt). Bilietus galima įsigyti tik iš anksto, jų kiekis ribotas. Aptarnavimo mokestis įskaičiuotas į kainą.
  Prie festivalio vartų būtina pateikti asmens dokumentą, įrodantį gyvenamąją vietą Zarasų rajone – pasą su gyvenamosios vietos įrašu, registracijos, darbuotojo ar mokymo įstaigos pažymą. Bilietus griežtai draudžiama perparduoti ar perduoti kitiems asmenims.
 • Zarasų rajono moksleiviams35,- Eur (tik renginio vietoje)
  Nuolaida galioja iki 18 metų amžiaus (imtinai). Būtina pateikti galiojantį mokinio pažymėjimą, išduotą Zarasų rajono mokymo įstaigos einamaisiais metais.
 • Organizuotoms grupėms – atskira kaina*
  Įstaigų ir įmonių kolektyvams, kitoms organizuotoms žmonių grupėms virš 10 asmenų, taikoma sutartinė MJR bilietų kaina. Prašome susisiekti iš anksto (iki rugpjūčio 15 d.) el. paštu arba telefonu.

Visais klausimais dėl bilietų, maloniai prašome kreiptis
el. paštu bilietai@mjr.lt arba tel. +370 520 51727.

NUOLAIDOS IŠTIKIMIEMS

MJR XXII bilietai su apyranke

Discounts

Ištikimieji festivalio lankytojai, tebenešiojantys ankstesnių metų medžiagines MJR apyrankes, iki birželio 1 dienos bilietus gali įsigyti su simboline nuolaida. Tam reikia asmeniškai apsilankyti mūsų buveinėje “Ragainė” Vilniuje.

 • MJR XXII bilietas arba Šeimos bilietas Jums kainuos 2 Eur pigiau.
 

Esminė sąlyga – nuolaida suteikiama tik tuo atveju, jei medžiaginė MJR apyrankė nešiojama ir nebuvo nė karto nuimta nuo riešo

Susitikti su MJR lankytojais vsuomet malonu, tad laukiame Jūsų apsilankant. Daugiau >>

 

MJR XXII bilietas – už 5 apyrankių auką

Su apyranke

Tie atkaklūs kieti gentainiai, kurie tebenešioja 5 medžiagines praėjusių MJR festivalių apyrankes ir nebuvo nė karto jų nusiėmę, jas vėl gali iškeisti į vieną nemokamą 2022 metų festivalio bilietą (kvietimą)! Tai Juodaragio padėka ištikimiausiems lankytojams.

Jeigu apsispręsite – ant Jūsų atlaisvinto riešo vėl bus vietos naujoms gražioms juostelėms :) o mums bus malonu asmeniškai susitikti ir atlikti šį ritualą. Visos aukojamos apyrankės nukerpamos ir iškeliauja pro Ugnies vartus. Taip pat paprašysime užpildyti ypatingą Juodaragio bičiulio anketą.

Esminė sąlyga – visos penkios skirtingų metų MJR apyrankės turi būti nė karto nenuimtos nuo riešo

Pasinaudoti šia galimybe galima tik gegužės mėnesį, ketvirtadieniais asmeniškai atvykus į MJR atstovybę – “Ragainę” Vilniuje (Skapo g. 3). Daugiau >>

Nuolaidos

BILIETAI MJR 2022 žygių dalyviams

Juodaragis sveikina atkakliuosiu ir ištverminguosius, savo jėgomis ir ekologiškomis priemonėmis įveikiančius kelią iki Dūburio salos! 

Vargu ar išeitų tokias pastangas ir patirtus nuotykius įvertinti pinigais, tačiau tikimės pasiryžius žygeivius pradžiugins festivalio bilieto nuolaida bei atminimo suvenyrai.

• Bilietai MJR XXII dviračių ir pėsčiųjų žygių dalyviams – 65,- Eur

Nuolaida taikoma tik iš anksto užsiregistravusiems ir dalyvaujantiems oficialiai MJR rengiamuose dviračių ar pėsčiųjų žygiuose. Būtinas įveikti atstumas – ne mažiau kaip 100 km.

Daugiau informacijos apie žygius ir registraciją šioje nuorodoje

Bilietai įsigyjami atvykus prie festivalio įėjimo.
Jeigu žygeiviai jau turi įsigiję išankstinius pilnos kainos MJR XXII bilietus, prie festivalio vartų atgaus atitinkamą pinigų dalį (tai netaikoma bilietams, įsigytiems 2019-2020 metais).

 

Visais klausimais dėl bilietų, maloniai prašome kreiptis
el. paštu bilietai@mjr.lt arba tel. +370 520 51727.

Nuolaidos