:::: Mėnuo Juodaragis XIX ::::

Grįžk, kur nebuvęs! Išgirsk Karalių pasaką...  
Atvykimas
 
Parkavimas

Stovykla


Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis MĖNUO JUODARAGIS tradiciškai vyks paskutinį 2016 m. vasaros savaitgalį, rugpjūčio 26 - 28 d. naujoje vietoje – sodrios miško žalumos supamoje Dūburio ežero saloje, Zarasų rajone. Šį įstabi sala yra 3 km į pietryčius nuo Antazavės, 13 km į šiaurės rytus nuo Dusetų, 20 km į vakarus nuo Zarasų miesto. 

Tris dienas ir naktis lankytojus džiugins Lietuvos ir užsienio kolektyvų koncertai ir nepaprastai gausi kultūrinė šventės programa. Tai vienas seniausių ir įspūdingiausių vasaros renginių Lietuvoje, šiemet rengiamas jau 19-ąjį kartą. 

Ketveriose festivalio scenose savo pasirodymus surengs per penkias dešimtis įvairių muzikinių žanrų grupių – garsūs užsienio kolektyvai, žymiausi Lietuvos atlikėjai ir įdomiausi nauji talentai. Nuo tradicinio folkloro iki šiuolaikinio roko, nuo klasikos iki šamanizmo, nuo akustinės iki kosminės elektroninės muzikos! 


Greta muzikinių koncertų savo gebėjimus rodys geriausi senųjų amatų meistrai, vyks edukacinės paskaitos, baltiškų tradicijų apeigos, kino peržiūros, ekomenio parodos, pažintiniai žygiai, sporto turnyrai, teatro vaidinimai, vakaronės, užsiėmimai vaikams ir įvairios pramogos – čia smagios veiklos sau randa ir didelis, ir mažas. Ir net kartu atvykę keturkojai augintiniai.

Nauja renginio vieta bei ypatinga festivalio tema, gaubianti jaukia namų aplinka, žada nepamirštamus įspūdžius ir nepakartojamą galimybę patektį į atskirą magišką pasaulį, betarpiškai patirti gyvą baltišką savastį. 

 

   

  
Kaip atvykti į Dūburio salą


Parkavimo sąlygos


Nakvynė ir stovyklavimo sąlygos

Visa festivalio programa, eiga, dalyviai ir ypatybės


Paskaitų ir žinių programa


MJR žemėlapis - Dūburio salos planas


Mėnesėlio Juodaragio vaikų kiemelis

Juodaragio kinas

Juodaragio Amatų kiemas – tarsi festivalis festivalyje

Ekomenis – meno dirbtuvės visoje saloje


Žygiai, ekskursijos po apylinkes


Sportas, varžybos, rungtys, žaidimai


Europos grandai LAIBACH – festivalyje Mėnuo Juodaragis!

 Pabusk Tipi kaimelyje, ateik į bendrą ratą 
MJR namelio statyba

Folkloras – lyg laiko kapsulė, kuri geba perduoti šimtametės kultūros kodus

Festivalis Mėnuo Juodaragis ir toliau stebina atlikėjais


Festivalis Mėnuo Juodaragis – stebuklingas vasaros vainikas


Mėnuo Juodaragis XIX vyks NAUJOJE VIETOJE – Dūburio ežero saloje, Zarasų rajone.

  

 

MJR XIX Bičiuliai