FESTIVALIO MJR XIX BILIETŲ NUOSTATOS

 

 

 

MJR 2016 BILIETAI

 

  1. MJR XIX bilietas ir E-bilietas (toliau – bilietai) suteikia teisę į visus festivalio Mėnuo Juodaragis XIX renginius 2016 m. rugpjūčio 26-27-28 dienomis Dūburio ežero saloje, Zarasų raj. 

  2. Festivalio lankytojai MJR XIX bilietus gali įsigyti tiek fizinius (spausdintus) tiek elektroninius (E-bilietus) – jų galiojimas yra vienodas. 

  3. MJR bilieto kainą sudaro bilietas už renginio programą, infrastruktūros mokestis ir aptarnavimo išlaidos. 

  4. MJR bilietas nuskaitomas/žymimas tik vieną kartą ir galioja tik vienam asmeniui (Šeimos bilietas – vienai šeimai). Pastebėjus piktnaudžiavimą, nesąžiningi asmenys privalo palikti renginį be galimybės sugrįžti. 

  5. Įsigytas MJR bilietas nekeičiamas jokiu kitu bilietu. Išankstiniai MJR XIX bilietai būti grąžinti iki 2016 m. rugpjūčio 1 d. (imtinai) atskaitant aptarnavimo išlaidas – 10% nuo sumokėtos sumos. Bilietai grąžinami tik jų pirkimo vietoje. Vėliau MJR bilietai gali būti grąžinti tik tuo atveju, jeigu renginys neįvyksta – pagal organizatoriaus numatytą tvarką ir Lietuvos respublikos įstatymus. 

  6. Įsigytą bilietą, kartu su festivalyje gauta kontorline apyranke, prašome saugoti iki renginio pabaigos. Asmenys negalintys pateikti festivalio bilieto ir nepažeistos apyrankės, privalo nedelsiant palikti festivalio teritoriją.

  7. Pagrindinės bilietų naudojimo taisyklės taip pat yra pateiktos ant pačių bilietų.

 

 

E-BILIETAI  

 

  1. E-bilieto turėtojas turi atspausdinti el. paštu gautą unikalų PDF failą ant A4 balto popieriaus lapo spalvotu arba nespalvotu spausdintuvu ir pateikti atvykęs į festivalį. Prie įėjimo e-bilietas bus nuskaitytas ir Jūs gausite specialią MJR apyrankę, kuri kartu taps Jūsų bilietu visam renginio laikui.

  2. Įsigijusiems MJR E-bilietus taip pat suteikiama galimybė juos prie festivalio įėjimo pateikti telefonu ar kitu mobiliu įrenginiu. Šiuo atveju būtina telefone/įrenginyje išsaugoti originalų bilieto PDF failą. Už deramą E-bilieto atvaizdavimą ir prieinamumą tikrinimui, bei telefono/įrenginio veikimą atsakingas bilieto pateikėjas.

  3. MJR E-bilietai turi unikalų QR kodą, kuris neturi būti pažeistas. 

  4. E-bilietą griežtai draudžiama kopijuoti. Bilieto (ir kodo) atvaizdai neturi būti viešinami. Tik bilieto turėtojas yra atsakingas už tai, kad juo nepasinaudotų kiti asmenys. E-bilieto dublikato atveju jis tampa negaliojantis. 

  5. E-bilietas galioja (priimamas) tik tuo atveju, jeigu pateikiamas jis pats, t.y. jis negali būti pakeistas pateikiant apmokėjimo duomenis, kitus pirkimo įrodymus ar pasakojimus. 

  6. Atspausdintą E-bilietą (ir originalų PDF failą) būtina išsaugoti iki renginio pabaigos.

 

 

ŠEIMOS BILIETAI

 

  1. MJR Šeimos bilietas / E-bilietas (toliau - Šeimos bilietas) skirtas paskatinti tas jaunas šeimas, kurios pasiryžusios į festivalį atvykti kartu su savo mažamečiais vaikais. Šeimos bilietu gali pasinaudoti viena šeima – abu tėvai, atvykę kartu su vienu arba keliais savo vaikais iki 12 (dvylikos) metų amžiaus (imtinai).

  2. MJR Šeimos bilietas neapima kitų galimų šeimos ryšių ar pavidalų, taip pat nepretenduoja į bendratinį šeimos sąvokos apibrėžimą.

  3. Kartu su Šeimos bilietu būtina pateikti tėvystę rodančius dokumentus – vaikų gimimo liudijimus (arba jų kopijas), arba globos dokumentus, bei abiejų tėvų asmens dokumentus. 

  4. Pateikiant Šeimos bilietą prie festivalio įėjimo turi dalyvauti visi šeimos nariai kartu. Jeigu pateikiant bilietą neatvykęs vienas iš tėvų, sumokėta už bilietą suma nekeičiama, neskaidoma ir dalinai negrąžinama.
    
  5. Jeigu tėvystės (ar globos) dokumentai nepateikiami, arba dėl susiklosčiusių aplinkybių tėvai atvyksta į renginį be vaikų, Šeimos bilieto suteikiama nuolaida tampa negaliojanti – tuomet prie festivalio vartų mokama priemoka, prilyginanti sumą įprastai dviejų asmenų bilietų kainai renginio dieną. 

  6. Viso renginio metu tėvai yra pilnai atsakingi už savo vaikus. Prašome juos atsakingai prižiūrėti.

  7. MJR Šeimos bilietą kartu su visomis festivalyje gautomis kontrolinėmis apyrankėmis būtina išsaugoti iki festivalio pabaigos.

 

 

BILIETAI su MJR APYRANKĖMIS

 

  1. Bilietas su MJR apyranke suteikia simbolinę nuolaidą ištikimiausiems festivalio lankytojams, nešiojantiems medžiagines MJR apyrankes nuo praėjusių festivalių. Apyrankė turi būti nė karto nenuimta nuo riešo. Bilietą festivalyje pateikiantis gentainis taip pat privalo būti su nešiojama MJR apyranke. Kitu atveju taikoma priemoka, prilyginanti sumą pilnai bilieto kainai. Šiuos bilietus galima įsigyti tik asmeniškai atvykus į MJR atstovybę – „Ragainės“ krautuvėlę Vilniuje (Skapo g. 3).

  2. Gentainiai, kurie tebenešioja 5 (penkias) medžiagines praėjusių MJR festivalių apyrankes, jas gali iškeisti į vieną nemokamą MJR bilietą (kvietimą). Visos apyrankės turi būti nė karto nenuimtos nuo riešo – kilus dėl to abejonėms, rengėjas pasilieka pilną teisę bilieto nesuteikti, beigi nesąžiningus asmenis sugėdinti. Visos iškeičiamos apyrankės nukerpamos ir pasilieka rengėjui. Pasinaudoti šia galimybe galima tik asmeniškai atvykus į MJR atstovybę – „Ragainės“ krautuvėlę Vilniuje (Skapo g. 3) iš anksto suderintu laiku.

 

 

 KITI MJR BILIETAI IR NUOLAIDOS

 

  1. Vaikams iki 9 m. (imtinai) įėjimas į festivalį nemokamas.

  2. Specialūs MJR bilietai su nuolaidomis skirti įvairioms amžiaus ir socialinėms žmonių grupėms. Šie bilietai galioja visas 3 renginio dienas, jų kaina nepriklauso nuo asmens buvimo festivalyje laiko. Įsigyjant ir tikrinant specialius bilietus būtini nuolaidas pagrindžiantys ir galiojantys asmens dokumentai. Nepateikus tinkamų dokumentų specialus MJR bilietas tampa negaliojantis, jo turėtojas į festivalį neįleidžiamas. 

   • Jaunajai kartai (iki 14 metų imtinai) – pateikiamas amžių rodantis asmens dokumentas. Įsigyjant bilietus ir festivalio metu jaunuolius iki 14 m. turi lydėti suaugę asmenys.
    Bilietai įsigyjami tik prie festivalio įėjimo. 

   • Senoliams – pateikiamas pensininko pažymėjimas.
    Bilietai įsigyjami tik prie festivalio įėjimo. 

   • Neįgaliesiems – pateikiamas neįgalumo pažymėjimas.
    Bilietai įsigyjami tik prie festivalio įėjimo. 

   • Zarasų rajono gyventojams – pateikiamas dokumentą, rodantį gyvenamąją vietą Zarasų mieste ar rajone – pasas su gyvenamosios vietos registracijos įrašu, registracijos, darbuotojo ar mokymo įstaigos pažyma. Šių bilietų kiekis ribotas. Jie įsigyjami tik iš anksto (iki pirmosios festivalio dienos) Zarasų rajono turizmo informacijos centre (Sėlių a. 22, Zarasai; tel. +370 385 37171, www.visitzarasai.lt) (taikomas 0,90 € aptarnavimo mokestis). 

   • Zarasų rajono moksleiviams – būtina pateikti galiojantį mokinio pažymėjimą, išduotą Zarasų rajono mokymo įstaigos einamaisiais metais.

  3. Dviračių žygio dalyviams. Speciali MJR bilieto kaina taikoma dviratininkams, savo pajėgomis atmynusiems iki festivalio vietos ir įveikusiems per 100 km. Pasinaudoti nuolaida gali tik oficialiai užsiregistravę MJR dviračių žygio dalyviai (informacija skelbiama renginio interneto svetainėje). Dviratininkai, kurie jau įsigiję išankstinius pilnos kainos MJR bilietus, atmynę prie festivalio vartų atgaus atitinkamą pinigų dalį. Dviračių žygio dalyviai specialius MJR bilietus gali įsigyti ir atvykę festivalio vietoje.

 

 

BENDROSIOS MJR FESTIVALIO TAISYKLĖS

 

  1. Įsigydamas MJR bilietą jo turėtojas įsipareigoja laikytis bendrųjų MJR festivalio principų, bei lankymosi viešuose renginiuose taisyklių, vadovautis sąmoningumu ir gera valia.

  2. Į festivalio teritoriją DRAUDŽIAMA įsinešti bet kokius alkoholinius gėrimus, kvaišalus, taip pat ginklus ar kitus pavojų aplinkiniams keliančius daiktus. Akivaizdžiai girti, apkvaitę, piktavaliai ir agresyvūs asmenys nepageidaujami ir privalės palikti renginio teritoriją. Festivalyje negalima jokia politinė propaganda, agitacija ar simbolių demonstravimas, nesuderintas su organizatoriais. 

  3. Festivalis vyksta nuostabioje ir gamtiškai jautrioje vietoje, kiekvienas festivalio lankytojas privalo būti apdairus ir ją tausoti – neskinti ir nežaloti augalų, neteršti, nepalikti numestos nė vienos šiukšlės, nė vienos nuorūkos! Išvykdami pasiimkite viską, ką atsivežėte. Mylėkime Gamtą ir gerbkime vieni kitus! 

  4. Festivalyje fotografavimas ir filmavimas neribojamas (išskyrus atskirai pažymėtas vietas ar programos dalis), tačiau prašome gerbti lankytojų privatumą. Visi MJR festivalyje užfiksuoti ir viešai paskelbti vaizdai organizatorių gali būti skelbiami nekomerciniais tikslais be atskiro suderinimo su nuotraukų autoriais.

  5. Rengėjai neatsako už galimus festivalio programos pakeitimus, jeigu tai įvyktų dėl priežasčių, kurios nuo rengėjų nepriklauso.

 

 

Šios taisyklės yra pasiekiamos taip pat ir tokiu adresu: http://mjr.lt/bilietai/taisykles/

 

Pasitikime MJR lankytojų sąmoningumu ir gera valia.
Visais papildomai iškylančiais klausimais dėl bilietų ar taisyklių, maloniai prašome kreiptis
el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba tel. +370 700 77874.

Festivalį MJR organizuoja ir šį bilietą administruoja VŠĮ „Baltijos griaustinis“.
Mus aplankyti galite baltiškos muzikos leidyklos „Dangus“ krautuvėlėje „Ragainė“ Vilniuje – Skapo g. 3

 

 

 

MJR XIX Bičiuliai