:::: MJR dviračių žygis::::

Minam Juodaragin!

 

2016-ųjų metų Mėnuo Juodaragis vėl kviečia minti dviračiu kartu! Šį kartą įveiksime vaizdingą kelią į naują festivalio vietą – ąžuolingąją Dūburio ežero salą Zarasų raj. Šiemet kviečiame minti atrandant naujus kelius namo. Grįžtant ten, kur dar niekada nebuvai, bet jau esi laukiamas. Tavęs laukia dvi dienos įdomios kelionės, nuostabių vaizdų ir nuotykių!


Visiems dviračių žygio dalyviams (tik užsiregistravusiems ir įveikusiems savo ekologiškomis pajėgomis virš 100 km) MJR XIX bilieto kaina mažesnė – 25 Eur.

 

 

REGISTRACIJA:

Registracija vyks el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2016 rugpjūčio 24 d., 8 val. 00 min.
Siunčiamame laiške nurodyk savo vardą, pavardę, kontaktinį tel. numerį. Taip pat parašyk, ar minsi nurodytu laiku su grupe, ar prisijungsi kažkurioje kelionės atkarpoje.is klausimais dėl devynioliktojo Mėnesio Juodaragio dviračių žygio kreipkitės nurodytu el. paštu arba telefonu +370 614 76 282.

 

LAIKAS:

2016 rugpjūčio 24-ą dieną 9 val. 00 min. užsiregistravę dviračių žygio dalyviai renkasi prie Karaliaus Mindaugo paminklo Vilniuje (prie Lietuvos Nacionalinio muziejaus). Vyksta registracija.
Važiuojantys rytiniu (7 val. 06 min.) traukiniu iš Kauno, Vilniuje bus 8 val. 38 min. Nuo geležinkelio stoties iki Karaliaus Mindaugo paminklo dviračiu yra apie 10 minučių.
9 val. 00 min (vietos laiku (UTC+0300) prasideda devynioliktojo Mėnesio Juodaragio dviračių žygis.

 

MARŠRUTAS:

Nors Dūburio ežero sala yra netoli Zarasų, tačiau dviračių maršrutas skirsis nuo praeitų metų:
Vilnius – Paberžė – Giedraičiai – Molėtai – Labanoras (nakvynė) – Kaltanėnai – Ignalina – Dūkštas – Salakas – Degučiai – Vencavai – Dūburio ežero sala (kelionės tikslas ir festivalio vieta).
Festivalio vietą žadame pasiekti rugpjūčio 25 d., ketvirtadienį vakarop.

 

Aptarti organizuojamo dviračių žygio detales, užduoti rūpimus klausimus ar tiesiog pasidalinti įspūdžiais, prisiminimais ir/ar pastebėjimais kviečiame taip pat ir Dangaus forume, specialiai sukurtoje temoje >>.

 

gallery-minamgallery-minamgallery-minamgallery-minamgallery-minamgallery-minam
MJR XIX Bičiuliai