MINAM JUODARAGIN! 2023

Dviračių žygis į festivalį Mėnuo Juodaragis XXIII

Pradžia – Vilniaus traukinių stotis – 2023.08.23 – 07:40 val.
Tikslas – Dūburio ežero sala – 2023.08.24

Neišradinėk dviračio kaip nuvykti į ugningiausią metų šventę – prisijunk prie ratuoto žygio į Mėnuo Juodaragis XXIII Duburio saloje! Kviečiame visus dviračių mėgėjus rugpjūčio 23 dieną 7:40 val. susitikti Vilniaus traukinių stotyje ir pajudėti traukiniu link Švenčionėlių. Nuo ten lauks apie 130 km kelionė link Dūburio salos. Keliai vingiuojantys per itin ežeringus ir miškingus kraštus teiks atgaivą mintims ir neleis išsekti jėgoms!

Maršrutas: Švenčionėliai – Linkmenys – Ginučiai – Dūkštas – Bikėnai (nakvynės vieta) – Vencavai – Dusetos – Antazavė –  Dūburio ežero sala. 

Nakvynė Bikėnuose sutaps su pėsčiųjų žygio dalyvių vieta, tad susitiksime su kitais alternatyvų keliavimo būdą pasirinkusiais žygeiviais. 

Antrosios dienos popietę žygio vedlė Reda pakvies geriau pažinti Zarasų kraštą – aplankysime Dusetų galeriją ir Antazavės dvarą (bilietas asmeniui – 2 eurai).

Taip pat šiais metais pasiūlysime techninę pagalbą žygio metu. Jei kieno nors dviratis sulūžtų ar ištiktų trauma – atsiųsime transportą su dviračių laikikliais, nuvešiantį iki artimiausios traukinių stoties ar dviračių taisyklos.

Negana to, festivalis, skatindamas alternatyvų keliavimą be automobilių, suteiks nuolaidą bilietui, jis kainuos 60 Eur. O jei jau esi įsigijęs bilietą, prie festivalio vartų bus grąžintas kainos skirtumas.

REGISTRUOKIS: https://bit.ly/Minam-MJR-2023

Registracija baigiasi rugpjūčio 18 dieną 12.00 valandą.

Žygio iššūkiui Tau prireiks tvarkingo dviračio, būtinų daiktų nakvynei (palapinė, miegmaišis, kilimėlis), geriamojo vandens. Svarbu ne tik nusiteikimas, bet ir saugumas! Už savo saugumą atsakome kiekvienas pats, rekomenduojame su savimi turėti – liemenę, atšvaitus ir šalmą.

Klausti ir sekti žinias gali facebook renginyje „Minam Juodaragin” bei kreiptis tiesiogiai į žygio vedlę Redą el. paštu minam@mjr.lt


MINKIM JUODARAGIN ir KURKIME UGNĮ DRAUGE!