PARKUOTĖ
festivalyje mjr 2023

Kasmet didėjantis transporto kiekis yra didelis iššūkis festivalio rengėjams ir lankytojams. Mums visiems norisi švęsti Juodaragį nuostabios Gamtos, bet ne mašinų apsuptyje! Todėl vykstančius savo automobiliais raginame pataupyti, tausoti gamtą ir naudotis nemokamomis parkavimo aikštelėmis salos prieigose – iki renginio Vartų vos 200-500 metrų.

Šiemet festivalio lankytojams siūlome naujovę – daiktų pavežėjimą. Jūsų daiktus nuo Vartų iki palapinių miestelio galės nemokamai nugabenti specialus DAIKTVEŽOS autobusiukas!

 

Įvažiavimas į Dūburio salą yra ribotas ir mokamas, prašome šią parkuotę rinktis tik tuos, kam tai labiau būtinybė, nei patogumas.

  PARKAVIMAS MJR XXIII FESTIVALYJE:

 
A. – Autoparkuotė salos prieigose – NEMOKAMA
Atstumas iki salos 200~500 m
B. – Saugoma parkuotė prie Vartų – 25 Eur (prižiūrima budinčių apsaugininkų)
C. – Parkuotė saloje – VIETA RIBOTA!:
           Parkuotė saloje automobiliui – 50 Eur
           Kemperiui – 70 Eur
           Motociklui – 30 Eur

Parkavimo tvarką ir kainas sąlygoja būtinybė saugoti salos kelius ir mažinti transporto srautą dėl organizacinių poreikių bei saugumo.

Atkreipkite dėmesį! – dėl oro sąlygų į salą įleidžiamo transporto kiekis gali keistis, todėl ši galimybė iš anksto nerezervuojama ir negarantuojama. Jums atvykus, mūsų atkakli komanda pasistengs kuo labiau Jums padėti

• Parkavimo bilietai įsigyjami tik renginio metu prie festivalio Vartų.

• Prie parkavimo aikštelių už salos ribų bus biotualetai.

• Anksčiausiai atvykusieji pirmą festivalio dieną turės galimybę saloje pasistatyti automobilį ir palapinę greta. Ši galimybė skirta daugiausiai šeimoms su mažais vaikais. Aikštelės vieta ribota, kai ji užsipildo, yra uždaroma. Vietos nerezervuojamos.

• Įvažiavimas į salą yra vienkartinis, pakartotinis įvažiavimas negalimas arba perkamas iš naujo.

GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA automobilius parkuoti nenurodytose vietose ar palikti ant kelio!

ATVYKSTANTIEMS SU KEMPERIAIS:

Saloje kemperiams ir nameliams ant ratų statyti skirtos atskiros vietos. Jos yra riboto ploto ir kaip taisyklė festivalio lankytojų užpildomos per pirmąją festivalio dieną (ketvirtadienį). Atvykusiems penktadienį ar vėliau, mokamą kemperio parkavimo galimybę galėsime pasiūliti tik tuo atveju, jeigu bus likę vietų.

Turėkite omenyje, kad festivalyje aplink kemperį tikriausiai turėsite mažiau stovyklavimo erdvės, nei jums galbūt įprasta. Prašome elgtis kompaktiškai ir geranoriškai, supratingai atsižvelgti į festivalio savanorių prašymus ir nurodymus. Elektros prievadų kemperiams paslaugų saloje nėra.

Kemperius patogu statyti ir nemokamose aikštelėse už salos ribų. 😉

DAIKTŲ PAVEŽIMAS – DAIKTVEŽA

Atvykstate su kalnu mantos ir tikrai visko tiek reikia? Ketvirtadienį ir penktadienį Jūsų kelionę nuo Vartų iki stovyklavietės palengvins specialus transportas, nemokamai pavežėsiantis sunkius Jūsų daiktus. Taip pat sekmadienį autobusiukas nuolat pūkšės į kalną ir atgal!

Prieš gabenimą daiktus patikrins apsaugos darbuotojas. Rengėjai ir pavežėjas neprisiima atsakomybės už Jūsų gabenamus daiktus, ši nemokama paslauga veiks tik pasitikint.

Pirmenybę teiksime šeimoms su mažais vaikais, neįgaliesiems bei senoliams, tačiau sieksime palengvinti kelionę kuo daugiau festivalio lankytojų!

Daugiau apie parkavimo sąlygas galite sužinoti festivalio D.U.K. klausimyne! 🙂

Dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir supratingumą.