Festivalis MĖNUO JUODARAGIS XXIV

Nepriklausomas savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis kviečia į ypatingą vasaros šventę 2024 m. rugpjūčio 22 – 25 d. – pasakiškoje Dūburio ežero saloje, Zarasų raj.

Vienas seniausių ir unikaliausių vasaros renginių Baltijos šalyse 2024 m. užbaigs savo ciklą ir bus surengtas 24-ąjį, paskutinį kartą. Viskas turi pradžią ir pabaigą, – kas neturi pabaigos, tas negali turėti ir pradžios. Kviečiame dar kartą susitikti magiškoje Juodaragio tikrovėje ir drauge deramai atšvęsti jo ilgą ir nuostabią kelionę!

Keturias dienas nuostabios Gamtos apsuptyje muzika skleisis keletoje festivalio scenų – žiūrovų laukia išskirtiniai Lietuvos ir užsienio kolektyvų pasirodymai. Ilgą istoriją menančio “Mėnesio Juodaragio” garsų audinys itin originalus ir margas – nuo šėlstančio roko iki postfolkloro, nuo metalo iki šamaniškų kelionių, nuo gilios akustinės ramybės iki eksperimentinės kosminės elektronikos. Nepakartojamas MJR vyksmas atskleis unikalią daugialypę kultūrinę programą.

“Mėnuo Juodaragis” alsuoja prigimtine dvasia, perteikdamas gilių tradicijų bei mitologijos palikimą šiuolaikiniu gyvenimo ir kūrybos laiku, ateities kryptimi.

UŽSISAKYK GANDUS!

Tik svarbiausios ir geriausios MJR naujienos 3-4 kartus per metus
nepraleisk ir sužinok pirma(s). Jokių įkyrių brukalų! (mes irgi nekenčiam spemo!)

Prieš 2024 metų festivalį MĖNUO JUODARAGIS, kviečiame darsyk pasinerti į šiltus vaizdingus praėjusios vasaros prisiminimus: oficialus filmukas apie galingai grįžusį ir Dūburio saloje suošusį MJR XXIII – Jūsų dėmesiui! Tokiais atsiminimais dalintis išties džiugu ir miela!

Dar kartą – UGNIES UGNIES UGNIES!!!

MJR RĖMĖJAI IR BENDRAŽYGIAI

Generalinis rėmėjas:
Pagrindiniai rėmėjai :
Draugai:
Informaciniai rėmėjai :

JUODARAGIO NAUJIENOS

MJR XXIII PIRTYS DŪBURIO SALOJE

Juodaragio pirtis ir šiemet džiugins savo kaitra. Aplankyti festivalio pirtį šventės metu Dūburio ežero krante – nepamirštama patirtis.

ATMINTINĖ AUGINTINIŲ ŠEIMININKAMS

Kiekvienais metais dažną lankytoją į festivalį atlydi ir jo augintinis. Siekdami užtikrinti visų festivalio lankytojų saugumą bei smagų laiką renginyje, prašome atsakingai įsivertinti savo galimybes prižiūrėti atsivežtą gyvūną viso renginio metu.

MJR XXIII AMATŲ KIEMAS

Juodaragio Amatų kieme kviesime pažinti ugnimi gyvus amatus - kalvystę, keramiką, senąją kulinariją ir distiliaciją, metalų liejimą bei žengti žingsnį link naujųjų laikų ir šiuolaikinių amatų.

MJR scenoje - islandiško ugnikalnio išsiveržimas - SOLSTAFIR!

Festivalyje Mėnuo Juodaragis XXIII pasirodė viena žymiausių ir įdomiausių šiuolaikinio post-metal grupių, atvyko iš ledo ir ugnies žemės, karštųjų geizerių ir ugnikalnių salos. Solstafir yra ryškus Islandijos kolektyvas, kurio atmosferinis skambesys puikiai perteikia islandiškąjį muzikos fenomeną. Grupės muzika prieš gerą dešimtmetį peržengė sunkiojo metalo scenos ribas ir pasklido nenuspėjamose stilių platybėse. Savitai komponuojami Solstafir kūriniai vaizdingai dera su atšiauriu Islandijos gamtos grožiu, o nuostabus epinis skambesys su ypatingai savita kalba. Skaityti daugiau>>>

VISOS JUODARAGIO NAUJIENOS >>>

DĖMESIO ATVYKSTANTIEMS!

UŽSISAKYK GANDUS!

Tik svarbiausios ir geriausios MJR naujienos 3-4 kartus per metus
nepraleisk ir sužinok pirma(s). Jokių įkyrių brukalų! (mes irgi nekenčiam spemo!)

Prieš tai, kai pradėsime skelbti naujienas apie ateinančių, 2024 metų festivalį MĖNUO JUODARAGIS, kviečiame darsyk pasinerti į šiltus vaizdingus praėjusios vasaros prisiminimus: oficialus filmukas apie galingai grįžusį ir Dūburio saloje suošusį MJR XXII – jūsų dėmesiui! Tokiais atsiminimais dalintis išties džiugu ir miela!

Dar kartą – ŠAKNIM GILYN ⚡ ŠAKOM AUKŠTYN!!!