Atvykimas į festivalį

Kviečiame automobilį palikti ilsėtis namuose ir rinktis kitus keliavimo būdus – traukinį, autobusą, dviratį ar draugų karietą. Visa atvykimo informacija: https://mjr.lt/atvykimas/. Čia rasite pėsčiųjų ir dviračių žygių informaciją, atvykimą traukiniu bei specialųjį autobusą iš geležinkelio stoties Turmantas – MJR, taip pat keliavimo automobiliu ar motociklu nuorodas.

Festivalio vartai

Vartai atidaromi ketvirtadienį (rugpjūčio 22 d.) 13.00 val. Tik vartuose galima įsigyti vienos dienos arba specialiuosius bilietus, taip pat įvažiavimo į salą bei mokamos parkuotės leidimus. Prie vartų ir stovėjimo aikštelių veiks WC! 

Parkavimas

Kviečiame automobilius statyti nemokamose stovėjimo aikštelėse už salos ribų, o įvažiavimo į salą klausimą svarstyti tik tuo atveju, jeigu būtinai reikalinga. Esant nepalankioms oro sąlygoms, įvažiavimą į salą uždarysime. Parkavimo informacija čia: https://mjr.lt/parkuote/. Nuo vartų iki kempingo šeimoms su turtingu bagažu pagelbės specialus rėmėjų ženklais papuoštas autobusiukas – traukite burtus, kuris patogiai važiuos, o kurie – patogiai eis. :)

Informacija ir pagalba

Festivalyje prie maisto ir prekybos kiemo veiks Žinyčios palapinė, kurioje bus visa informacija apie festivalį, galima gauti programėlių, nuorūkų kapsulių, šiukšlių maišų bei galimybė įkrauti mobilųjį. Vis dėlto kviečiame pasirūpinti savo telefonais ir atsivežti atsargines baterijas, o gal net patirti festivalį be išmaniųjų technologijų?

Prie festivalio vartų nuolat budės, o teritorijoje vis šmėžuos apsaugos vyrukai, jeigu bus baisu, kreipkitės. 

Stovykla

Palapines kviečiame statyti tik palapinių miestelio teritorijoje. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios zonos skirtos kemperiams. Taip pat prašome neužstatyti privažiavimo iki WC, svarbiausi praėjimai ar pravažiavimai bus pažymėti. Norintiems medžių pavėsio ar pasikabinti nuosavą hamaką, siūlome įsikurti pietinės teritorijos miške!

Šviesa

Nakties metu Dūburio salą apgaubia tiršta tamsa, todėl Tau tikrai pravers turėti žibintuvėlį, ciklopą ar kitą saugų šviesos šaltinį.

Higiena

Aktyviose erdvėse, prie palapinių miestelio, prie vartų ir stovėjimo aikštelių veiks tualetai. Maudykloje prie VIP kempingo rasite ir įrengtus dušus. Nuplauti kelio dulkes galėsite ir profesionalų vedamose pirtyse. Kviečiame kartu palaikyti švarą ir tvarką šiuose patogumų nameliuose!

Apranga

Orai saloje kartais neprognozuojami. Pasiruoškite šiltus drabužius, tinkamą aprangą nuo lietaus, nepamirškite guminių batų ir apsaugos nuo uodų ir erkių.

Vanduo

Saloje yra keli šaltiniai. Geriamas vanduo bus parduodamas Žinyčioje, tačiau raginame atsivežti savo, nes visiems atvykusiems gali ir neužtekti. Papildomai lankytojams bus pastatyta ir didelė vandens talpa prie pagrindinės vandens maudyklos.

Medicina

Visą parą budintis pirmosios medicininės pagalbos punktas – prie organizatorių štabo.

Ugnies saugumas

Su ugnimi nejuokaujame ir jums neleisime. Kviesime džiaugtis laužais, kuriuos paruošė mūsų įgudusi komanda. Prašysime prie palapinių nekrauti laužaviečių ar kitokių formų atviros ugnies. Naudodamiesi kepsnine ar dujų degikliais būkite atidūs ir nepalikite be priežiūros!

Šiukšlės ir gamta

Labai prašome savo maistą vežtis savo indeliuose ir vengti pakuočių arba dažniau paragauti karšto maisto gaminamo festivalyje. Stovykloje kviečiame naudotis savo arba Žinyčioje gautais šiukšlių maišais ir sekmadienį, supakavus palapinę, palikti tik įspaustą pėdsaką žolėje. Šiukštu nemėtyti nuorūkų ar kitų teršalų, kur papuola! O jei kur užeisi kokio niekadėjo numestą popiergalį, nenukris rankos, pakelk.🙂

Maudynės

Saloje rasite bent 5 įrengtas maudyklas – prie ORG štabo, Dūburio scenos, VIP kempingo, pirčių zonoje ir Kaukų saloje. Maudykitės atsakingai, džiaukitės vandens malonumais tik blaivūs, nebandykite dugno kietumo savo brangia galva.

Maistas ir gėrimai

Šiukštu nesivežti jokios stiklinės taros ir alkoholinių gėrimų, kaip ir bet kokių ginklų ar kitų pavojingų įrankių! Maisto prekyba festivalyje veiks, taip pat bus galimybė pasipildyti vandens iš cisternos ar šaltinių. Prašome saloje palikti kuo mažiau pakuočių ir šiukšlių, savo turtą išsivežti su savimi išvykstant arba suvis geriau, visai pakuočių nesivežti!

Prekyba ir pinigai

Festivalyje galėsite įsigyti daug visokio gero – MJR ir grupių atributikos, muzikos įrašų, amatininkų dirbinių, maisto ir gėrimų. Gėrimai festivalyje pilami tik 5 daugkartinius bokalus, juos galima įsigyti festivalyje (2 Eur), o dėl tvarumo skatiname atsivežti savo turimus bokalus iš buvusių festivalių.
Kai kuriose prekybos vietose gali būti galimybė atsiskaityti banko kortele, tačiau būtinai
pasirūpinkite grynaisiais ir ypač monetomis! Artimiausi bankomatai yra Dusetose ir Zarasuose.

Augintiniai

Žinom ir matom, kad myli tą savo žvėrį, bet dažnai šitie keturkojai festivalio nesupranta – tai jiems muzika per garsiai, tai žmonių per daug. Jeigu tik įmanoma – palik namuose, o jeigu ne, augintinių informacija čia: https://mjr.lt/atmintine-augintiniu-seimininkams/

Foto

Festivalyje neribojamas fotografavimas ir filmavimas (išskyrus atskirai pažymėtas vietas ar programos dalis), tačiau prašome gerbti lankytojų privatumą. Žinotina: visi MJR festivalyje užfiksuoti ir viešai paskelbti vaizdai organizatorių gali būti naudojami nekomerciniais tikslais be atskiro derinimo su autoriais.

Už gamtą

Palikime salą gražesnę nei radote.

Pagalba

Prireikus bet kokios pagalbos, kreipkitės į apsaugos darbuotojus arba organizatorius – mielai Jums padėsime. Būsime dėkingi už Jūsų supratingumą, geranoriškumą, pagarbą ir pagalbą vieni kitiems.

Kas dar?

Pasiimkite vieną ar kelias išorines baterijas, kad netinkamiausiu metu neliktumėte be ryšio. Mobilusis ryšys saloje veikia neblogai, prie Žinyčios bus galima pasinaudoti belaidžiu internetu. 

Festivalyje siautės fotografai, todėl supraskite, kad būsite matomi. Iš palapinės išlįskite tik su geriausia nuotaika!

Žinyčioje veiks radybų punktas, todėl surastus daiktus neškite ir pamestų ieškokite būtent ten!

IKI SUSIITKIMO PRIE JUODARAGIO UGNIES!