Atmintinė, atvykstantiems į festivalį kartu su augintiniais

Džiaugiamės, jei planuojate laiką festivalyje praleisti kartu su savo augintiniais, o siekdami užtikrinti visų festivalio lankytojų saugumą bei smagų laiką renginyje, prašome atsakingai įsivertinti savo galimybes prižiūrėti gyvūną viso renginio metu. Taip pat siūlome įvertinti ir galimą augintinio elgesį renginyje, kuriame vyksta koncertai bei yra minios žmonių, tame tarpe ir nepilnamečių. Jei manote, kad gyvūnas gali jaustis blogai, patirti stresą tokiomis aplinkybėmis (galbūt jautriai reaguoja koncerto metu į garsią muziką ir/arba nedraugiškai reaguoja į mases žmonių ir/arba nepilnamečius ) ir dėl to jo elgesys gali pakisti, o galbūt jau buvo situacijų, kai renginyje gyvūno veiksmai kėlė nepatogumų kitiems lankytojams, siūlytume į festivalį atvykti be augintinio.

Viso festivalio metu:

  • šeimininkai privalo savo augintinius prižiūrėti atsakingai. Gyvūnai negali kelti baimės, pavojaus ar nepatogumų kitiems renginio lankytojams, taip pat neturi drumsti viešos tvarkos;
  • Šunys festivalyje privalo būti vedžiojami už pavadėlio;
  • Šeimininkai privalo turėti šunų antsnukius, kuriuos, esant būtinybei (pvz. gyvūnui patiriant stresą, kai matote, kad negalite prognozuoti augintinio veiksmų) turi uždėti augintiniui. Taip pat prašome reaguoti į festivalio savanorių ir/ar apsaugos prašymus uždėti gyvūnui antsnukį;
  • Papildomai atkreipiame dėmesį, kad šunų maudymas bendrose maudyklose yra neleistinas;
  • Pabrėžiame, jog augintinių šeimininkai privalo pilnai užtikrinti aplinkos švarą augintiniui atlikus gamtinius reikalus.

Nesilaikant šių taisyklių, gyvūnų agresijos ar lankytojų skundų atveju, šeimininkai privalo nedelsiant išvesdinti augintinius iš renginio teritorijos.