KITA PROGRAMA

Ką matysime – ką girdėsime – ką pažinsime – kaip šėlsime?

::: PIRTIS :::

Festivalis ugninga tema neįsivaizduojamas be pirties. Kasmet Mėnesio Juodaragio programoje smarkiai gausėja tiek pirčių, tiek lankytojų. Aplankyti festivalio pirtį šventės metu Dūburio ežero krante – nepamirštama patirtis, persmelkianti būtį lengvumu ir atgimimu, – ją perteikti mums padės patyrę pirties žyniai, kurių širdys kupinos užsidegimo!

 Skaitykite daugiau  >>>

::: BURTŲ DIRBTUVĖS :::

Festivalio lankytojus ir draugus sutelksime užmegzti ryšį su šventąja ir savąja ugnimis. Dienos šviesoje mėgausimės laisvu kūrimu, meninėmis paieškomis ir ugnies išraiškų galimybėmis, o saulelei leidžiantis žolininkai, ugnies šamanai ir liepsnų valdytojai kvies atlikti ir mokytis ugnies pagerbimo apeigų.

 Skaitykite daugiau  >>>

::: JUODARAGIO KINAS :::

Šių metų MJR kino programa džiugins ne tik magiškais bei šmaikščiais lietuvių kūrėjų darbais, bet nukels ir į komišką Milošo Formano 1967 metų Čekijos ugniagesių pasaulį, ves per ugningą ir raganišką moterų režisierių trumpo metro kiną, supažindins su muzikinės dokumentikos užkulisiais ir, žinoma, pateiks gero avangardo naktibaldoms.

 Skaitykite daugiau  >>>

::: ŽVEJONĖ :::

MJR Žvejonė – ryto meditacija bundančiai saulei pasveikinti ir, drauge, azartiškas žvejybos įgūdžių pasitikrinimas šių metų festivalyje. 

Turnyre galės dalyvauti kiekvienas, norą pareiškęs vyturys, atsivežęs dugninę arba plūdinę meškerę bei minkšto pluošto tinklo sietelį ir nusiteikęs laikytis MŽT (mėgėjiškos žūklės taisyklių).

Kviečiame registruotis į Žvejonę jau nuo ketvirtadienio Žinyčioje. Galutinė registracija šeštadienį  5.00 val ryte, pradžia 5.30 val. Nei žvyno!

ŽVEJONĖS TAISYKLĖS

  1. Turnyro pradžia šeštadienį ryte 05.30 val., pabaiga – 10.00. Registracija Žinyčioje nuo 5.00 val.
  1. Kiekvienam žvejui burtų keliu priskiriama žūklės vieta. Pasirengimui skiriamas pusvalandis.
  1. Turnyro metu galima naudoti vieną plūdinę arba dugninę meškerę su vienu kabliuku. Atsarginė meškerė gali būti parengta žvejybai ir padėta žvejui patogioje vietoje.
  1. Žvejonės dalyvis privalo laikytis MŽT (mėgėjiškos žūklės taisyklių) ir turėti leidimą žvejoti Dūburio ežere, Zarasų sav. (Galima įsigyti www.alisas.lt/permits)
  1. Žuvys laikomos sieteliuose iš minkšto pluošto tinklo. Pats žvejys yra moraliai atsakingas už laimikio gerovę ir gyvybę. MŽT reikalavimų neatitinkančios žuvys turi būti paleidžiamos.
  2. Pasibaigus turnyro laikui, žuvys nebeįskaitomos.
  3. Žuvų svėrimas vykdomas kiekviename sektoriuje, o žvejys privalo jame likti iki jo laimikį įvertins žvejonės organizatoriai.
  4. Turnyro nugalėtojas – didžiausią žuvį pagavęs varžybų dalyvis.