SPORTAS

Ką matysime – ką girdėsime – ką pažinsime – kaip šėlsime?

MJR XXIII Sportas – sveiks, valio!

Šiemet aktyvioji Juodaragio dalis įtrauks ir Tave, pažadam! Daug ugnies, daug judesio, daug sveikatėlės ir džiaugsmo – tuo mūsų festivalis išsiskiria nuo neatmenamų laikų. Jūsų laukia asmeniniai ir komandiniai turnyrai, užskaityti nuolatinių MJR lankytojų:

 

  • Šeštadieninis MJR Futbolo turnyras. Taisyklės, kaip kasmet – 5 prieš 5, du kėliniai po 10 minučių, finalas – po 15 minučių. Rink savo komandą arba prisijunk prie tų, kas ieško žaidėjų. Ateik į MJR stadioną ir tikrai gausi pasireikšti. Prizas – trofėjinis  MJR XXIII ragas. Registracija – nuo ketvirtadienio ryto iki šeštadienio ryto Žinyčioje (MJR Info centre).
  • Orientacinės varžybos vyrams ir moterims. Be galo įdomus ir azartiškas prasibėgimas Dūburio saloje (o gal ir ne tik). Startuosime visi vienu metu, reikės ne tik surinkti atžymos punktus, bet ir išspręsti galvosūkius ar kitas linksmas užduotis. Smagu bus ne tik dideliems, bet ir mažiems. Registracija – nuo ketvirtadienio ryto iki šeštadienio ryto Žinyčioje (MJR Info centre).
  • Lankininkų turnyrai. Tradiciniai – suaugusiųjų ir vaikų šaudymo turnyrai. Apsilankę lankininkų stovykloje išmoksite į ką ir kaip šaudyti. Registracija turnyro vietoje. 
  • Lietuvos Etnosporto komitetas vėl Juodaragyje, su Vytauto Didžiojo laikus menančiais žaidimais ir edukacijomis. Amatų kieme, kur įsikurs Etnosporto delegacija, bus ne tik smagių žaidimų, bet ir pamokų bei istorinių pasakojimų. Festivalio metu susigrumsime ristynėse, trauksime lazdą, žaisime muštuką ir kylą, o sekmadienį mėtysim dvikilograminę ripką!
  • Vienas įspūdingiausių MJR žaidimų – Rąstplėšis. Gražiausių nuotraukų ir puikių emocijų reginys, reikalaujantis vyriškos jėgos ir nutrūktgalviškumo. Žaidimo tikslas – teisėjo aikštės viduryje išmetamą rąstą paimti ir nunešti iki priešininkų aikštės galo. Varžosi dvi komandos po dešimt priešininkų. Tai gražus ir azartiškas reginys, iš žaidimo galintis virsti smagiomis ristynėmis. Šiais laikais jis tinka ir moterims. Perplėšk rąstą ir nugalėk, tik nepamiršk atsargumo!

• Irrrr… to dar nebuvo – Plaukimo varžybos! Prižiūrint profesionaliems plaukimo treneriams iš Panevėžio (kurie, beje, turi artimą ryšį su D. Rapšiu ir galbūt jo pergalėmis ;), skrosim Dūburio vandenį skersai – nuo liepto iki liepto. Plaukime galės dalyvauti visi, atrinkti rengėjų. Startas bus duotas – kaip ir priklauso – garsinis, tik nepamirškit plaukimo kepurėlių, nes jos gali jums padėti pagerinti Lietuvos rekordą ;). Registracija – nuo ketvirtadienio ryto iki penktadienio vakaro Žinyčioje (MJR Info centre).