MJR – D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu festivalyje ketinate būti visą laiką, patariame įsigyti išankstinius bilietus:

 • vienam asmeniui – MJR XXIII bilietas, kurio kaina 110,- Eur;
 • šeimai – MJR XXIII Šeimos bilietas (vienas arba du suaugę asmenys, atvykę kartu su vienu arba keliais vaikais iki 12 metų amžiaus (imtinai)), kurio kaina 205,- Eur. 

Šių bilietų kainos keisis nuo 2023.08.24.

Bilietus galite rinktis ir atskiroms festivalio dienoms – jie įsigyjami TIK renginio vietoje.

Atkreipiame dėmesį, kad vaikams iki 9 m. (imtinai) įėjimas nemokamas, o  

kitiems bilietams festivalis siūlo įvairias nuolaidas:

 • Vaikams ir jaunimui nuo 10 iki 17 m. (imtinai) – 50,- Eur;
 • Senoliams ir žmonėms su negalia – 55,- Eur;
 • Taip pat Zarasų rajono gyventojams ir moksleiviams, ukrainiečiams, MJR žygių dalyviams, organizuotoms grupėms – 60,- Eur.
Išsirinkite Jums palankiausią bilietą!
Daugiau apie bilietų kainas, nuolaidas ir sąlygas galite sužinoti čia: https://mjr.lt/bilietai/

Galite, atskirų dienų MJR XXIII bilietai įsigyjami TIK renginio vietoje:

VIII.24 – Ketvirtadienis – 30 Eur*
VIII.25 – Penktadienis – 70 Eur*
VIII.26 – Šeštadienis – 85 Eur**
VIII.27 – Sekmadienis – 30 Eur

——————————–
* įsigyjant bilietus pirmosioms festivalio dienoms paliekamas užstatas, prilyginant bilieto kainą viso festivalio trukmės bilietui (08.24 – 90 Eur, 08.25 – 50 Eur). Tam jums reikės grynųjų pinigų.
** Šeštadienio 08.26 bilietas taip pat galioja 08.27 Sekmadienį. Tai dovana ;)

Daugiau apie bilietų kainas, nuolaidas ir sąlygas galite sužinoti čia: https://mjr.lt/bilietai/

Norėdami atgauti užstatą už vienos dienos bilietą, iš festivalio teritorijos turite išvykti iki kitos dienos 12:00 val. Užstatą atgausite prie festivalio Vartų, kurie dirba 8:00—01:00 val.
Jeigu ketinate išvykti tuo metu, kai Vartai nedirba, turite iš anksto susitarti su Vartų darbuotojais.
Užstatas mokamas ir grąžinamas tik grynaisiais pinigais.

Jeigu Šeimos bilietas buvo įsigytas, ketinant juo pasinaudoti dviem suaugusiems asmenims su vaikais, ir, dėl pasikeitusių aplinkybių, du suaugusieji bilieto turėtojai atvyksta į renginį be vaikų, Šeimos bilieto suteikta nuolaida tampa negaliojanti – tuomet taikoma priemoka, prilyginant sumą įprastai dviejų asmenų bilietų kainai bilietų įsigijimo metu. Dažniausiu atveju tai sudaro 10 arba 15 Eur.

Jeigu Šeimos bilietas buvo įsigytas, ketinant juo pasinaudoti dviem suaugusiems asmenims su vaikais, tačiau vienas iš suaugusiųjų neatvyksta, sumokėta už bilietą suma nekeičiama, neskaidoma ir dalinai negrąžinama.

Festivalis siūlo įvairius bilietus ir nuolaidas jiems, tad kviečiame pasirinkti Jums palankiausius bilietus:

 • Vaikams ir jaunimui nuo 10 iki 17 m. (imtinai) – 50,- Eur. Vaikams iki 9 m. (imtinai) įėjimas nemokamas. 
 • Senoliams ir žmonėms su negalia – 55,- Eur.
 • Šeimos bilietas (vienas arba du suaugę asmenys, atvykę kartu su vienu arba keliais vaikais iki 12 metų amžiaus (imtinai) – 205,- Eur (iki 2023.08.24).

Daugiau apie bilietų kainas, nuolaidas ir sąlygas galite sužinoti čia: https://mjr.lt/bilietai/

Festivalis siūlo įvairius bilietus ir nuolaidas, kviečiame pasirinkti Jums palankiausią variantą:

 • Vaikams iki 9 m. (imtinai) įėjimas nemokamas. 
 • Vienam asmeniui – 110,- Eur (iki 2023.08.24);
 • Vaikams ir jaunimui nuo 10 iki 17 m. (imtinai) – 50,- Eur. 
 • Senoliams ir žmonėms su negalia – 55,- Eur.
 • Šeimos bilietas (vienas arba du suaugę asmenys, atvykę kartu su vienu arba keliais vaikais iki 12 metų amžiaus (imtinai) – 205,- Eur (iki 2023.08.24). 

 

Šeimos bilietą verta rinktis, jei viena(s) atvykstate su keliais vaikais nuo 10 iki 12 metų. Jei vykstate su vienu vaiku, Jums būtų palankesni vieno asmens + vaiko bilietai. Bet, žinoma, galite įsigyti ir Šeimos bilietą, tokia galimybė yra ir priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo.

Daugiau apie bilietų kainas, nuolaidas ir sąlygas galite sužinoti čia: https://mjr.lt/bilietai/

O ne, vėl tas pats klausimas! Labai džiaugiamės, kad sukūrėte šeimą ir atvykstate į festivalį. Tik MJR Šeimos bilietas buvo sumanytas kaip paskata ir tam tikra „kompensacija” tėvams už įvairius vargelius, kurie kyla prižiūrint vaikus festivalyje. Jūsų šie rūpesčiai ko gero dar laukia ateityje, tačiau dabar siūlome įsigyti įprastus bilietus ir išties gerai pašėlti festivalyje!

Pateikiant Šeimos bilietą reikalingi tik vaikų amžių rodantys dokumentai (gimimo liudijimas, mokinio pažymėjimas ar kt.). Jokių kitų dokumentų pateikti nereikia.
Kas yra Jūsų šeimos nariai sprendžiate tik Jūs patys.

Mums malonu pasiūlyti programą jūsų mažiesiems, tačiau jų priežiūra ir saugumu festivalio metu turite rūpintys patys, tad vaikų palikti renginiuose negalėsite.

Festivalio rengėjai siekia kuo labiau sumažinti automobilių kiekį saloje, kad šventėje nesijaustume kaip prekybos centro parkuotėje ar automobilių turguje. Galimybės sutalpinti visų atvykstančiųjų automobilius saloje NĖRA. Įvažiavimą į salą raginame rinktis tik tuos, kam tai yra būtinybė, bet ne patogumas. LABAI prašome rinktis nemokamas arba saugomas aikšteles už salos ribų.

Jūsų daiktus iki palapinių miestelio galės nuvežti specialus transportas – nemokamai! (ačiū mūsų generaliniam rėmėjui “Vilniaus duona”)

A.  Autoparkuotė salos prieigose (~300–500 m iki salos) – nemokama, nesaugoma;

B.  Saugoma parkuotė prie salos – mokama (25,- Eur);

C.  Parkuotė SALOJE automobiliui – mokama (50,- Eur), vietų skaičius ribotas!
Parkuotė SALOJE kemperiui (ar nameliui ant ratų) – mokama (70,- Eur), vietų skaičius ribotas!

Įvažiavimas į salą galimas tik esant palankiam orui.

Daugiau informacijos apie parkuotę rasite čia >>>

Parkuotės leidimus galima įsigyti tik festivalio metu, prie Vartų.
Jums reikės grynųjų pinigų.

Siekdami apsaugoti Dūburio hidrografinį draustinį ir renginio aptarnavimui bei saugumui būtiną eismo pralaidumą, automobilių kiekis saloje griežtai ribojamas. Esant nepalankioms oro sąlygoms, pasiliekame teisę į salą automobilių neįleisti, kad keliai liktų pravažiuojami, o Dūburio pievos žaliuotų ir toliau! Tai gali būti kritiškai svarbu.

Esant palankioms oro sąlygoms galime pasiūlyti ribotą parkuotę salos teritorijoje, jos kaina – 70,- Eur. Kemperius galima statyti ir parkuotėje ir už salos ribų. Nemokamose parkuotėse numatyti biotualetai.

Turėkite omenyje, kad erdvė kemperių statymui ir aplinkai saloje taip pat ribojama. Aplink kemperį ko gero turėsite mažiau stovyklavimo erdvės, nei jums gali būti įprasta. Prašome geranoriškai bei supratingai atsižvelgti į festivalio savanorių prašymus ir nurodymus.

Elektros bei vandens prievadų paslaugų kemperiams saloje nėra.

Daugiau informacijos apie parkuotę: nuorodą.

Daugiausia lankytojų į festivalį atvyksta ketvirtadienio ir penktadienio vakare. Jei atvyksite šiuo laiku, jums reikės šiek tiek daugiau kantrybės prie Vartų.

Viešuoju transportu pasiekti pasakišką Dūburio salą gan keblu. Todėl kviečiame pasinaudoti šiais būdais:

– Vykti specialiais renginio autobusais iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos;
– Vykti traukiniu iki Turmanto ir stotyje susirasti laukiantį pažymėtą taksi automobilį;
– Vykti iki Zarasų miesto ir iš ten užsisakyti taksi;

– Pasinaudoti MJR skelbimų lenta ir susirasti, kas pavėžėtų automobiliu;
– Pasiekti Dūburio salą su MJR dviračių žygio dalyviais;
– Pasiekti Dūburio salą su MJR pėsčiųjų žygio dalyviais.


Daugiau: https://mjr.lt/atvykimas/

Kai kuriose festivalio prekybos vietose galėsite atsiskaityti banko kortelėmis, tačiau rekomenduojame pasirūpinti grynaisiais pinigais. Festivalio Vartuose atsiskaityti galėsite tik grynaisiais. Atkreipiame, kad mobilusis ryšys (ypač Bitės) renginio vietovėje nėra stiprus.

Artimiausią degalų kolonėlę rasite Dusetose (8 km) ir Zarasuose (25 km);
Nedidelę parduotuvę – Antazavėje (3 km), didesnę – Dusetose, prekybos centrus – Zarasuose;
Bankomatą – Dusetose (Swedbank) ir Zarasuose.

Drąsiai kreipkitės į festivalio organizatorius, savanorius arba apsaugą. Festivalyje šunys leidžiami, tačiau negali būti palaidi, šeimininkai juos privalo atsakingai prižiūrėti. Gyvūnai neturi kelti jokio pavojaus ar nepatogumų kitiems renginio lankytojams.

Į renginį draudžiama įsinešti bet kokius alkoholinius gėrimus, kvaišalus, taip pat ginklus ar kitus pavojų aplinkiniams keliančius daiktus. Įeinant jūsų daiktus patikrins apsaugos darbuotojai.

MJR festivalyje šunys leidžiami ir jų tikrai nemažai, kartu šventėje būnantys augintiniai suteikia daug džiaugsmo. Tačiau juos atsivežantys šeimininkai privalo itin gerai apgalvoti ir įvertinti savo atsakomybę bei renginio taisykles. Šunys negali būti agresyvūs, kelti pavojaus kitiems lankytojams ar gyvūnams. Renginyje jie negali būti palaidi. Šeimininkai privalo turėti antsnukį augintiniui ir jį uždėti esant bent mažiausiai agresijos galimybei. Šunų negalima palikti pririštų be priežiūros. Šeimininkai privalo surinkti visas šunų paliekamas pasekmes. Šunų negalima maudyti bendrose maudyklose. Šunų draugija patinka ne visiems.

Šių taisyklių turi būti griežtai laikomasi. Šunų šeimininkai privalo paisyti rengėjų ir apsaugos darbuotojų nurodymų, taip pat kitų lankytojų pastabų. Kitu atveju gyvūnai turi būti išvesdinti iš renginio teritorijos nedelsiant.

Atkreipkite dėmesį, kad patekę į masinio renginio aplinką, kur yra ir kitų šunų, gyvūnai gali elgtis netikėtai ir neadekvačiai. Būkite atsakingi ir sąmoningi, jeigu turite galimybę šuns į festivalį nesivežti, geriau taip ir padarykite.

Turite apie tai pagalvoti atsakingai. Gyvūnas turi būti supažindintas su renginio programa ir pritarti tokiam nuotykiui. Pasitarkite apie tai su psichologu.
O jei rimtai, gyvūnus atsivežti į festivalį galite tik tuomet, jei esate įsitikinę jų gerbūviu, saugumu, taip pat aplinkinių saugumu ir įsipareigojate juos atsakingai prižiūrėti visą renginio laiką. Tai gali būti nelengva.

Taip, pasiimkite sau ir draugui! Tikriausiai namie turite atliekamų maišelių, įsidėkite juos ir sutaupysime dar nemažai plastiko atliekų!

Renginys vyksta gamtiškai jautrioje vietoje, todėl prašome lankytojų neteršti aplinkos, nepalikti numestos nė vienos šiukšlės, net mažiausios! Išvykdami pasiimkite viską, ką atsivežėte. Stenkimės palikti aplinką gražesnę, nei radome atvykdami. Mylėkime Gamtą ir gerbkime vieni kitus.

Taip, galite. Patikrinus Jūsų bilietą, gaunate apyrankę. Išėjus už festivalio Vartų ir vėl sugrįžus, apyrankę reikia parodyti apsaugos darbuotojui. Apyrankė neturi būti pažeista. Kilus abejonėms, taip pat gali prireikti parodyti įsigytą bilietą. Bilietą kartu su apyranke būtina saugoti iki renginio pabaigos.

Paprastai MJR festivalio bilietai pradedami platinti gruodžio mėnesį. Tuomet jų kaina būna pati palankiausia. Norėdami įsigyti pigesnius bilietus, jais turėtumėte pasirūpinti kuo anksčiau.